Uzņēmumiem

Korporatīvie pasākumi Drifta Hallē

Piedāvājam jūsu uzņēmuma kolektīvamizbaudīt neaizmirstamu pasākumu

Vēlies sarīkot neaizmirstamu kolektīva saliedēšanas pasākumu vai korporatīvo ballīti? Pārsteidz savus darbiniekus, kolēģus un sadarbības partnerus ar pasākumu Drifta Hallē! Trases darbinieki rūpēsies par drifta piedzīvojumiem triciklu trasē, palīdzot apgūt sānslīdes pamatus un sarīkojot īpašas sacensības. Vasaras sezonā pasākumu organizēšanai pieejama arī terase, grili un mākslīgi iekārtota pludmale. Piedāvājam iespēju uzklāt galdus ar līdzpaņemtiem vai pasūtītiem ēdieniem, savukārt mēs nodrošinām bezmaksas kafiju, Monster Energy enerģijas dzērienus, dažādas galda un Xbox spēles.

Kontaktu sadaļa

Vai kolektīvs ir gatavs sānslīdei?

Cik mums tas izmaksās?

Korporatīvo pasākumu rīkošanas izmaksas sastāda iegādāto braucienu skaits ar drifta tricikliem. Iegādājoties vairāk braucienu, tiek piemērota atlaide, kas ir norādīta cenrādī. Drifta Halles atpūtas telpu un grila pagalma izmantošanu ir bezmaksas.

Cik ilgi varēsim braukt?

Viens brauciens ilgst 10 minūtes.

Neatkarīgi no iegādāto braucienu skaita, Jūsu kolektīvs neierobežotu laiku varēs baudīt savu pasākumu Drifta Halles telpās, spēlējot spēles, atpūšoties terasē un grilējot gaļu.

Piemērs

Kolektīvā ir 20 cilvēki. Katrs darbinieks pasākuma laikā vēlēsies izbraukt ar drifta tricikliem 2 reizes. Korporatīvā pasākuma izmaksas Drifta Hallē veidos 40 braucienu cena. Labākai kontrolētas sānslīdes izbaudīšanai vienam cilvēkam iesakām plānot no 3 līdz 4 braucieniem.

Nepieciešami ēdināšanas pakalpojumi?

Vai vēlaties, lai par uzkodu un svētku maltītes sagatavošanu Jums nebūtu jādomā? Lai Jums atliktu vairāk laika pozitīvu emociju gūšanai drifta trasē, mēs parūpēsimies par banketu un svētku galdu klāšanu! Mūsu piedāvājumā ir ēdieni un uzkodas visdažādākajām gaumēm - plašs uzkodu, zivju, gaļas un veģetāro ēdienu klāsts. Nepieciešamības gadījumā varam nodrošināt banketus ar viesmīļu apkalpošanu.

Apskatīt ēdienkarti